Nowoczesna Firma

Nowoczesna Firma Sp. z o.o. medium wiedzy dla biznesu, które działając jako spółka technologiczno – medialna zajmuje się wspieraniem przedsiębiorczości i popularyzowaniem nowoczesnych narzędzi umożliwiających profesjonalne zarządzanie biznesem. Celem działania NF jest popularyzacja wiedzy z zakresu zarządzania, m.in. poprzez media internetowe, multimedia, TV internetową, wydawnictwa, konferencje, targi, seminaria. Portal nf.pl cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców – menedżerów, specjalistów, pracowników firm, którzy korzystają z niego pozyskując informacje na temat rozwoju, szkoleń, pracy, zarządzania, technologii ICT. Korzysta z niego ponad 1 mln unikatowych użytkowników miesięcznie. Portal służy jako market place dla firm z sektora usług profesjonalnych a platforma B2B www.platforma.nf.pl posiada już ponad 5 000 akredytowanych dostawców, którzy stale współpracują i wykorzystują rozwiązania platformy B2B do prowadzenia swojego biznesu.

www.nf.pl
BDO Numerica

Podobnie jak w innych krajach, również w Polsce BDO specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie usług audytorskich oraz doradztwa księgowego, podatkowego i finansowego. Prowadzimy również wiele szkoleń w zakresie rachunkowości, podatków i finansów.

BDO została utworzona w 1991r i rozpoczęła swoją działalność jako jedna z pierwszych firm audytorskich zaangażowanych na polskim rynku. W ciągu zaledwie kilku pierwszych lat funkcjonowania zdobyła bardzo stabilną pozycję, plasując się w ścisłej czołówce firm audytorskich w Polsce. W wyniku stałego, dynamicznego rozwoju, w roku 2008 spółka została przekształcona w BDO S.A. Spółka zatrudnia obecnie ponad 320 osób, z których 34 posiada uprawnienia biegłego rewidenta.

Na co dzień BBO obsługuje czołowe zagraniczne i polskie przedsiębiorstwa, spółki giełdowe, instytucje finansowe, narodowe fundusze inwestycyjne. Uczestniczy w programach Banku Światowego oraz Banku Europejskiego. Aktywnie włącza się również w procesy związane z poszukiwaniem przez polskich przedsiębiorców możliwości uzyskania dotacji UE na projekty szkoleniowe, doradczo-szkoleniowe i inwestycyjne.

www.bdo.pl


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość